Genta me videoklip të ri
Albeu.com
Këngëtarja e njohur Genta Ismajli ka prezantuar videoklipin e saj më të ri nëpër televizionet kosovare dhe ato shqiptare.

Klipi, “Një herë në vit”, është pjesë e albumit të fundit të këngëtares “Zero, Zero”, i cili u promovua para një muaji në Prishtinë.

Por, Genta me tepër është e interesuar që ta shet këngën e saj “My Planet”, të cilën e ka kompozuar Kara DioGardi sesa për albumin e saj. Ajo madje në një konferencë për shtyp ka bërë thirrje për këtë.
Shtuar më 16/08/2008, ora 01:33
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori