Genta me këngë të re
Genta Ismaili
Duket se tani puna për të nuk ka të ndalur. Këngëtarja Genta Ismajli, pasi u shpall fituese e dy çmimeve të rëndësishme në festivalin "Zhurma Show Awards", ka udhëtuar drejt Suedisë për të regjistruar këngën e saj më të re, e cila pritet të publikohet shumë shpejt në tregun muzikor shqiptar.

"This Is My Night" është titulli i këngës që do ta lansohet për publikun e gjerë së shpewjti. Genta duket shumë e kënaqur nga ky bashkëpunim me studion suedeze dhe sipas saj kënga e radhës do të kthehet shumë shpejt në një hit, shkruan Bluetouth.
Shtuar më 05/11/2010, ora 18:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori