Genta jep spektakël të brendshmesh
Genta Ismajli, cila ishte zbukuruar si pema e Vitit të Ri ka dhënë një spektakël të vërtetë në një Night Club në Tiranë.

Dhe jo vetëm për shkak të performansave në skenë me muzikë, por ka dhënë dhe një spektakël brekësh. Çfarë kë rënë në sy krahas brekëve të Gentës, por edhe disa të nxirave në kofshë, ishte zgjedhja e saj e veshjeve; në fillim u shfaq me një kostum që të kujton Shtrigën e Befanës dhe më pas, për të zbutur imazhin e parë, Genta gëzoi publikun me atmosferën e Vitit të Ri, që solli nëpërmjet xixave pafund të fustanit dhe çizmeve. /mat/
Shtuar më 06/08/2011, ora 18:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori