E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Forbes, Lady Gaga mund Winfrey
Sipas listës vjetore të revistës Forbes, Lady Gaga ka arritur atë që dukej e pamundur, ka përmbysur nga froni moderatoren Oprah Winfrey, një nga njerëzit më të fuqishëm në shoubizin botëror.

Lady Gaga mundi Winfrey-n këtë vit, falë fuqisë së saj në rrjetet shoqërore si Twitter dhe Facebook”, ka deklaruar Dorothy Pomeranc, redaktorja e Forbes.

Oprah Winfrey ishte me vite femra më e fuqishme e shoubizit botëror, dhe zëvendësimi ndodhi edhe për faktin se Winfrey vendosi të ndërpresë, pas 25 viteve, xhirimin e programit të saj, falë të cilit u bë e njohur në gjithë botën.
Ndërsa vendin e tretë në këtë listë e zë 17-vjeçari Justin Bieber.
Shtuar më 19/05/2011, ora 11:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori