Fini me të dashurën dhe vajzat në Romë
Xhanfranko Fini, President i Dhomës së Senatit në Itali është fotografuar nga paparacët italianë teksa shëtiste me të dashurën e tij Elisabetta Tulliani dhe dy vajzat e tij Karolina dhe Martina.

Politikani i njohur italian ishte duke kaluar fundjavën me njerëzit e tij më të dashur në qendër të ktyeqytetit apenin, Romë.

Vetëm pak kohë më parë, Finni u divorcua nga ish-bashkëshortja e tij dhe u lidh me bukuroshen Elizabet që është shumë më e re se politikani i së djathtës italiane. /albeu.com/

Shtuar më 01/11/2011, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori