Fejohet Getoar Selimi
Anëtari i grupit Tingulli 3’nt, Getoar Selimi është duke përjetuar periudhën e tij më të mirë, jo vetëm në sferën emocionale, por njëkohësisht edhe në cështjen e ndjenjave.

Geti, ka vendosur t’i japë fund beqarisë dhe të fejohet me bukuroshen Florenta Islamin. Këngëtari i njohur ka organizuar një ceremoni të veçantë me këtë rast ku kishte të ftuar miq, kolegë dhe familjarë.

Geti është një prej veteranëve të skenës së hip hopit shqiptar, ndërsa përgjatë këtyre viteve jeta e tij private ishte e bujshme. /albeu.com/
Shtuar më 01/10/2011, ora 09:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori