Fejohen Bjordi dhe Adela
Albeu.com
Çifti më i pëlqyer i edicionit të dytë të "Big Brother", Bjordi dhe Adela, më në fund janë fejuar pas një viti bashkëjetesë.Mediat shqiptare kanë njoftuar se çifti kishte bërë zyrtarizmin e fejesës në televizionin ku ata punojnë.
Në të vërtetë fejesa ishte dukur sikur një befasi që Bjordi i kishte përgatitur të dashurës së tij gjatë emisionit.

Më këtë rast Bjordi dhe Adela kanë pohuar se bashkëjetesa i ka bërë edhe më të vendosur për të pranuar që të shkojnë një hap para martesës.
Shtuar më 10/07/2010, ora 17:07
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori