Eva Langoria mezi pret të bëhet me fëmijë
Aktores së famshme të serialit “Shtëpijaket e Dëshpëruar” duket se i pëlqejnë shumë fëmijët. Ajo është parë duke mbajtur në dorë vajzën e Viktoria dhe David Bekamit, në kohën kur ky i fundit po zhvillonte një ndeshje futbolli në SHBA për ekipin e LA Galaxy.

Langoria është para ta trajtojë me shumë dashuri të voglën duke i dhënë edhe një shkëlqim tek sytë.

Ajo tashmë e ka bërë publike dëshirën e saj për të pasur një fëmijë, dëshirë e cila është zbehur pas ndarjes me burrin Tony Parker.

Langoria është shprehur se nuk ka ndryshuar mendje por tani i duhet të presë pak më gjatë për këtë dëshirë. /abeu.com/
Shtuar më 04/11/2011, ora 13:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori