Enrique Iglesias blen këngët e tij!
Enrique Iglesias ka dalë me një plan të pacipë për të mbajtur veten në krye të klasifikimeve muzikore. Këngëtari i famshëm ka thënë se nuk ndihet fajtor për promovimin e vetes.

"Unë blej këngët e mia kur është e nevojshme. Nëse ka një votim për këngëtarin tuaj të preferuar, unë do të shkoja atje dhe do të votoja veten" ka thënë Enrique Iglesias./albeu.com/
Shtuar më 25/05/2011, ora 14:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori