Edhe e bija si e ëma
Vajza e këngëtares PINK, edhe pse katër-muajshe, duket se do ti ngjajë së ëmës.

Vajza që quhet Willow Sage është parë me një veshje "cool" np prani të Pink teksa kjo e fundit po bënte shoping. Pink njihet si person që i preferon shumë syzet dhe kjo është transmetuar edhe te e bija e saj.

Sipas raportimeve të kosovapress, këngëtarja e muzikës pop-rock është parë me një palë syze të zeza, ndërsa e bija një palë syze leopard. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2011, ora 11:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori