Edhe Andi Bushati pret rradhë
Andi Bushati
Rradhët para sporteleve të institucioneve shqiptare nuk kanë fund. Por dje, këto rradhë mes tyre kishin edhe Andi Bushatin, i cili ka pritur më shumë se një orë në sportelin e Policisë Rrugore në Kinostudio.

Paparazi i Portalit Albeu ka arritur të fotografojë Andin duke pritur në rradhë, i shoqëruar nga Belina Bodinaku, të cilën po e ndihmonte për t'a nxjerrë makinën e bllokuar nga Policia Rrugore e Tiranës.

Siç duket, këtë herë as njohjet e shumta që ka Andi, nuk i kanë ndihmuar për t'i shpëtuar rradhës dhe edhe ai, si gjithë të tjerët, është detyruar të "respektojë" rregullin e rradhës. /albeu.com/albeu.com/dokumenta/foto/andi-rradhe.jpg" width="480">
Shtuar më 01/10/2011, ora 10:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori