E treta e vërteta për Madonën
E treta e vërteta për Madonën. Këngëtarja e famshme do të këndojë në përfundim të pjesës së parë të ndeshjes Super Bowl në SHBA. Më parë ishte përfolur se ajo mund të këndonte në finalet e vitit 1998 dhe 2000 por në asnjërën nuk ndodhi.

Pas incidentit me Janet Jackson, organizatorët tani hezitojnë të ftojnë këngëtarët e rrokut. Ndërsa vitin e kaluar ku ishin të ftuar Black Eyed Peas, performance e tyre u konsiderua një anomale dhe zgjedhja më e keqe në historinë e kohëve të fundit.

Thirrja e Madonës duket se bëhet për të qenë të sigurt. Pavarësisht se Madona ka pasur një skandal të fundit me refuzimin e luleborës. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2011, ora 10:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori