Dukesha e Kembrixhit hap qendër për kancerin
Princi William dhe gruaja e tij Catherine kanë hapur repartin për trajtimin e fëmijëve me kancer. Qendra e re për fëmijët dhe të rinjtë, ndodhet në spitalin Mardsen Royal në Londër. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2011, ora 18:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori