E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Duffy-Ledri: Në Los Angeles vetëm si shokë
Populli thotë ku ka zë nuk është pa gjë… por këtë herë sapo lajmi se mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe reperit Ledri Vula ka jo vetëm një histori dashurie, por edhe një fejesë, vetë çifti iu kundërpërgjigj me një përgënjeshtrim… se gjithçka ishte e stisur dhe ata të dy janë vetëm shokë… Madje, kaq shokë të mirë janë sa edhe koncertet edhe udhë-timet, edhe pushimet tashmë i ndajnë bashkë…


Pra, çdo moment i bukur ata ia dedikojnë shoqërisë së njëritjetrit së fundmi. Këtë as ma pak e as më shumë na e dëshmojnë ata vetë. Me një look alla Rihanna, Dafina dhe Ledri duket se po shijojnë një kohë të mirë në Los Angelos.

Ku kanë bërë edhe këto fotografi të fundit, të cilat po ata vetë i kanë shpërndarë në profilet e tyre në “Facebook”. /albeu.com/

Shtuar më 24/03/2012, ora 17:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori