Doherty beson se ‘jeton shpirti’ i Winehouset në banesën e tij
Pete Doherty është i bindur se në banesën e tij në Londër ‘jeton shpirti’ i të ndjerës, këngëtares Amy Winehouse, dhe për këtë arsye ai ka vendosur që të largohet për një kohë në Paris.

"Ai me të vërtetë beson se në banesën e tij jeton shpirti i Amy Winehouse. Shumë do të mendojnë se ai është nën ndikimin e drogës, por ai argumenton se për një kohë të gjatë nuk ka konsumuar drogë," thonë miqtë e muzikantit të famshëm, i cili është i njohur se konsumon drogë.

Është e njohur se Amy dhe Pete ishin miq të mirë dhe se atë e kishte prekur shumë vdekja e këngëtares. Ai në nder të këngëtares së vdekur ka mbajtur disa koncerte.
Shtuar më 15/11/2011, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori