"Do të filloj përsëri palestrën", zotohet Kelly Osbourne
Pasi shtoi në peshë gjatë sezonit të çmimeve, Kelly Osbourne ka thënë se ajo mezi po pret për tu kthyer përsëri në palestër. Ajo thotë se është shëndoshur shumë dhe nga një madhësi UK 8 (madhësia e SHBA 4) ka filluar të vishet me rroba të madhësise 10 (madhësia e SHBA 6).

Dhe tani që Oscars, Grammys dhe Golden Globe kanë mbaruar, ajo tha se më në fund do të ketë kohë për të shkuar në palestër dhe në këtë mënyrë të dobësohet. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2011, ora 20:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori