Dashurohet princ Leka
Albeu.com
Princ i shqiptarëve Leka Zogu i dytë ka gjetur si duket vajzën e tij të zemrës pasi që është parë rrugëve të Tiranës me një të dashur të re.
E dashura e tij quhet Elia dhe është e bija e Yllka Mujos e cila si duket ka marrë zemrën e bartësit të fronit mbretëror të Shqipërisë.

Leka momentalisht punon në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Shqipërisë dhe është njëri nga vizituesit më të shpeshtë të Kosovës. Madje ai ka marrëdhënie të mira me politikanët kosovarë, sidomos me Ramush Haradinaj.
Shtuar më 04/09/2008, ora 02:47
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori