Danii Minogue lind djale
Albeu.com
Këngëtarja australiane Danii Minogue është bërë nënë për të parën herë pasi ka lindur një djalë. “Danii dhe partneri i saj Kris Smith, të cilët zbuluan se presin fëmijë në janar, kanë mirëpritur fëmijën e ...... parë të tyre në shtëpinë e Minogue në Melbourne gjatë të hënës”, shkruan “Herald Sun”.
Shtuar më 07/07/2010, ora 11:22
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori