Cowell: Jetoj më mirë pas të pesëdhjetave
Simon Cowell
Simon Cowell mendon se jeta e tij profesionale dhe rrethanat personale janë më të mira se ç’kanë qenë më parë. Krijuesi i "X Factor" i cili së fundmi është lidhur me Mezghan Hussainy, mendon se kjo dhe "X Factor" ia kanë përmirësuar jetën. “A ka qenë ky viti më i lumtur? Po, ka qenë. Kur ju i mbushni të 50-tat, ju e kuptoni se çfarë dëshironi të bëni me jetën tuaj. A ngadalsoheni apo vazhdoni njëjtë? Unë vazhdoj ta mbaj këtë ritëm. Unë po kaloj mirë kështu”, theksoi Cowell.
Shtuar më 08/09/2010, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori