Claudia Schiffer lind vajze
Albeu.com
Supermodelja Claudia Schiffer ka lindur fëmijën e saj të tretë, që është vajzë. Bukuroshja gjermane dhe bashkëshorti i saj, regjisori, Matthew Vaughn, janë bërë prindër për herë të tretë në spitalin Portland të Londrës të premten pasdite.“Nëna dhe fëmija i porsalindur janë mirë. Claudia Schiffer dhe Matthew Vaughn janë krenarë të njoftojë për lindjen e fëmijës së tretë, vajzës që u lindi në orët e para të pasdites së premtes”, thotë një komunikatë e lëshuar nga çifti
Shtuar më 16/05/2010, ora 14:38
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori