Çiljeta: Nuk e zvogëlova gjoksin, kur të bëhem nënë, po
Në median rozë u përfol pak ditë më parë se Çiljeta kishte zvogëluar gjoksin.
Por ka qenë vetë Çiljeta e cila ka përgënjeshtruar këtë lajm.

Ajo ka thënë për mediat se nuk e ka prekur gjoksin, pasi do të ndërhyjë në të vetëm mbasi të lindë fëmijët që ajo dëshiron. Ajo që bie në sy në Çiljetën e kthyer nga SHBA ku kishte një turne është se ajo ka rënë shumë në peshë dhe ka krijuar forma shumë të mira fizike.

Megjithatë këngëtarja mohon të kryer ndonjë operacion plastik apo ndërhyrje kirurgjikale, ajo shprehet se peshën e ka humbur nga ushtrimet e shumta në palestër. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2011, ora 16:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori