Christina Aguilera shokon fansat, humbet linjat trupore
Christina Aguilera ka tronditur fansat e saj kur ajo u shfaq në skenë në koncertin e zhvilluar për nder të Michael Jackson.

Me flokë biondë dhe të shpupurisur , me një korse të vendosur rreth mesit, me geta dhe bikini, por pamja e saj i vendos një notë shumë të ulët kësaj këngëtareje.

Ajo nuk është më Christina Aguilera e dikurshme. Aguilera është shëndoshur dhe format e saj fizike nuk duken më. Fansat e saj pyesin se çka ndodhur me Christinën, ku janë linjat e saj të dikurshme? /albeu.com/
Shtuar më 09/10/2011, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori