Cheryl Cole, femra me seksi e vitit 2009
Albeu.com
Cheryl Cole, kengetarja britanike e grupit “Girls Aloud” eshte shpallur femra me seksi e vitit 2009. Vleresimi eshte bere nga 10 milione lexuesit e revistes FHM nga e gjithe bota.25-vjecarja ka lene pas fituesen e vjetshme, aktoren Megan Fox. Ne vendin e trete u rendit aktorja Jessica Alba, e pasuar nga Britney Spears, Keeley Hazell, Adriana Lima, Elisha Cuthbert, Kristen Kreuk, Anna Friel dhe Freida Pinto.

Ne renditje ishin edhe bashkeshortja e Sarkozy, Carla Bruni ne vendin e 40-te dhe aktorja Eva Longoria ne vendin e 41-te. Surprize ishte mungesa e Paris Hilton dhe Jennifer Lopez.

Cole, qe kete muaj u vleresua edhe nga revista “Glamour” si femra qe vishet me bukur, ne renditjen e vjetshme te sondazhit ndodhej ne vendin e shtate.
Shtuar më 23/04/2009, ora 20:08
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori