Celine Dion, shtatzene me binjake
Albeu.com
Ylli i muzikës pop, Celine Dion, ka konfirmuar se ajo është shtatzënë dhe se pret binjakë. Këngëtarja, e cila tashmë ka djalin nëntëvjeçar Rene-Charles me burrin e saj Rene Angelil, së ...... fundi iu nënshtrua për të gjashtën herë fertilizimit ‘in vitro’ për të mbetur shtatzënë.
Shtuar më 31/05/2010, ora 11:31
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori