Carey dhe Cannon martohen serish
Albeu.com
Mariah Carey dhe burri i saj Nick Cannon kanë ecur drejt altarit për të tretën herë, duke mbajtur një ceremoni luksoze për të rinovuar betimet martesore. Çifti u martua në ishujt Karaibe në vitin 2008 ...... dhe patën premtuar se do të mbanin çdo vit nga një ceremoni për të festuar martesën e tyre.
Shtuar më 03/05/2010, ora 16:22
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori