Bukuria bashkon Kosovën e Serbinë
Afërdita Dreshaj po shijon ditët e para të saj në Brazil, ku do të përfaqësojë Kosovën në Miss Universe.

Atje, të gjitha Misset kanë nisur seancat e para të fotografive nga fotografi zyrtar Fadil Berisha. Vetë Afërdita ka vënë në Twitter disa fotografi, dhe duket se ka bërë paqe menjëherë me Miss Serbinë.

Më 12 shtator zhvillohet gara e madhe në Brazil dhe Miss Kosova është një nga favoritet. /indeksonline/
Shtuar më 26/08/2011, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori