Britni Spirs me album të ri
Britney Spears
Ylli i muzikës pop Britni Spirs do të publikojë albumin e ri në fillim të vitit të ardhshëm, shkruan të enjten "New Musical Express". Producentë të albumit do të jenë Dr Luk, i cili më herët ka bashkëpunuar me Avril Lavinj dhe Kejti Peri, si dhe Maks Martin, autor i hitit të parë botëror të Britni Spirs, këngës "Baby One More Time".

Këngëtarja albumin e fundit "Circus" e ka publikuar në vitin 2008.
Shtuar më 04/11/2010, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori