Biznesmeni që u vra në Prishtinë, është Albert Krasniqi (VIDEO)
Britney, fansi zbulon “trukun” e kengetares
Albeu.com
Frike per Britney Spears gjate turneut "Womanizer". Ne koncertin qe ajo po zhvillonte ne Mohegan, nje fans ka hipur ne skene duke lene pa fryme kengetaren e cila ka uleritur.Por ajo cfare u ka bere me shume pershtypje te pranishmeve, ishte fakti se ne bokse nuk u degjua asnje pasthirrme, cka do te thote se koncerti ishte regjistruar ne play back. Ky fakt shpjegon edhe levizjet e kuruara deri ne detaj, te cilat jane pothuajse ne sinkron me te gjithe balerinet.

Nderprerja e koncertit ndodhi gjate kenges "Womanizer" dhe fale fansit, tashme gjithcka eshte e qarte, Britney Spears i zhvillon koncertet ne play back. Thashethemet per kete gje qarkullojne prej kohesh, por stafi i kengetares amerikane nuk kishte pranuar asgje.
Shtuar më 06/05/2009, ora 15:59
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori