Blero i lidhur me Leonora Poloskën?!
Albeu.com
Këngëtari me banim në Suedi thuhet që është ndarë nga e fejuara e tij. Arsyeja?!Gjithnjë ka zgjedhur që të jetë i rezervuar lidhur me jetën e tij private, por thashethemet nuk vonojnë të dalin edhe për të. Këngëtari me banim në Suedi thuhet që është ndarë nga e fejuara e tij. Shkak për këtë duket të jetë një shkëndijë dashurie mes tij dhe këngëtares Leonora Poloska. Madje, ata të dy kane vetëm pak ditë që kanë hedhur në tregun muzikor videoklipin më të ri "Crazy". Mes të dyve ka pasur edhe më parë miqsi, derisa më në fund Blero dhe Leonora vendosën për një bashkëpunim së bashku, që sipas gjasave, duket se nuk ka qenë thjesht e vetëm në kuadrin muzikor… (G. Korrieri)
Shtuar më 06/02/2008, ora 21:37
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori