Blero behet me vajze
Albeu.com
Princesha e vogël e cila ka lumtuar jetën e këngëtarit kosovar Blero dhe të Teuta Krasniqit quhet Tara. Lindja e bukuroshes të vogël më 27 prill ka ndryshuar jetën e çiftit dhe një moment të tillë emocional Blero ka dashur ta ...... ndajë edhe në botën virtuale të internetit me miqtë dhe fansat e tij në Facebook. Blero ka shuar një kureshtje tjetër të miqve të tij online kur ka publikuar emrin e vajzës, Tara, transmeton Ballkanweb. Një emër pak i përdorur i cili bashkë me urimin “Ta gëzojë” ka ngjallur dhe kureshtjen se “çfarë kuptimi ka?
Shtuar më 04/05/2010, ora 16:41
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori