Binjakët e Joliet lindin në Francë
Albeu.com
Ylli i filmit, Angelina Jolie po merr ne konsideratë së bashku me partnerin e saj, Brad Pitt, që të lind fëmijët e saj në Francë.
Aktorja, më nuk po provon që të fsheh barkun e saj të madh, dhe atë e ka bërë në sy të publikut gjatë promovimit të filmit “Kung Fu Panda”, në të cilin film zërat e animuar, se bashku me Jolie, i luajnë edhe aktorët Jack Black dhe Dustin Hoffman.

"Kam binjakë", ka thënë aktorja e cila ishte e veshur me një fustan të bardh.

E pyetur rreth raporteve se a planifikon ajo të lind në Francë, ajo ka thënë: “Nuk kemi vendosur ende por po mendojmë që këtë ta bëjmë në Francë”.
Shtuar më 17/05/2008, ora 17:58
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori