Big D dhe Linda pranë martesës?
Që janë fejuar, ky lajm nuk përbën më lajm. Por, ka shumë gjasa që çifti Linda Halimi dhe Davon Edwards të jenë një hap larg martesës.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë menaxheri i këngëtares, duke iu referuar asaj si “Gruaja ime”. Në një dedikim për 8 Mars, Davon Edwards (Big D) uron gratë më të rëndësishme të jetës së tij, të cilat janë: nëna, motra dhe gruaja.

E meqë partnerja e tij është Linda Halimi, nuk është aspak çudi që çifti të jenë shumë pranë martesës. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2012, ora 17:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori