Big Brother Albania 5, nis në shkurt dhe zgjat 6 muaj
Big Brother Albania
Big Brother Albania do të nisë në muajin shkurt. Lajmi konfirmohet nga producenti Rezart Aga. Për sezonin Big Brother Albania 5 spektakli ndryshe nga herët e tjera pritet të zgjasë më shumë. Parashikohet që të nisë në shkurt dhe të përfundojë pas 6 muajsh.

Pritet që shumë shpejt të nisë audicioni për përzgjedhjen e personazheve të shtëpisë më të famshme në Shqipëri. /albeu.com/
Shtuar më 04/10/2011, ora 17:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori