Biel dhe Butler, fillojnë përsëri spekulimet
Jessica Biel është vënë re në motor së bashku me Gerard Butler - duke nxitur spekulime se ata janë në takim. Dyshja është bërë më e afërt pas xhirimeve të komedisë romantike "Playing the Field".

Kjo nuk ishte hera e parë që dyshja është parë së bashku. Dy yjet, kohët e fundit janë vënë re në një restorant japonez në Louisiana. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2011, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori