Bieber, adoleshenti më i pasur
Pasi arriti famën e shpejtë në vitin 2009, Justin Bieber ka kryesuar listën e revistës People si ylli adoleshent më i pasur, duke arritur të fitojë 53 milion dollarë vetëm në vitin e kaluar.

Këngëtari dhe bilanci i tij bankar shijuan suksesin në 2010-ën me sipërmarrje të tilla si filmi "Kurrë mos thuaj kurrë", parfumi i tij dhe shitjet rekord.

17 vjeçari ka punuar pa u ndaluar që nga momenti që u bë i famshëm në moshën 14 vjeçare. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2011, ora 17:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori