Besa lançon "Always on my mind" (VIDEO)
Eshtë publikuar video-klipi i këngëtarës nga Shqipëria, Besa Kokëdhima. Kënga titullohet "Always on my mind", dhe Besa ka vendosur që këtë këngë ta këndojë në gjuhën angleze. Ndërsa, sa i përket klipit të kësaj këngë është përkujdesur kompania nga Prishtina, Entermedia. Kënga është mjaft e mirë dhe nuk ka se si të mos pëlqehet. /qendra/

Shikoni videon:

Shtuar më 23/08/2011, ora 11:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori