Beckham-et kerkojne shtepi ne Londer
Albeu.com
Victoria dhe David Beckham nuk rrine dot ne nje vend.Pasi kaluan disa muaj ne Itali dhe jeteses se tyre te meparshme ne Los Angeles, cifti ka vendosur te bleje nje shtepi ne Londer.Vic po zgjedh edhe shkollat me te mira per femijet e saj, Brooklyn, Cruz dhe Romeo.

Ne Angli Posh Spice dhe futbollisti kane nje shtepi ne fshat ne Hertfordshire, por kjo nuk mjafton. Fundja Londra eshte shtepia e tyre.

Nuk dihet se kush e ka patur kete ide...ndoshta City eshte shume me i pershtatshem per ta se sa Shtetet e Bashkuara te Amerikes.
Shtuar më 24/06/2009, ora 02:46
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori