Armani blen ishullin grek të Skorpios
Stilisti i njohur italian, Giorgio Armani ka blerë ishullin grekSkorpios, pronë e mbesës së manjatit grek, Aristotele Onassis. Lajmin e bëjnë të ditur mediat helene, sipas të cilave, çmimi i shitjes shkon deri në 150 milionë euro. Skorpios ishte nxjerrë në shitje prej kohësh pasi familja Onassis nuk kishte mundësi ta mbante për shkak të taksave të larta dhe krizës ekonomike që ka përfshirë Greqinë.
Shtuar më 07/09/2010, ora 14:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori