Anxhela: Shqiptarët "kallen" pas prapanicës
Gjatë një interviste, supermodelja nga Shkodra, Anxhela Martini, në pyetjen se si e shohin një grua amerikanët dhe shqiptarët dhe se a ka ndonjë dallim, ajo u shpreh se dallimet nuk janë të mëdha shumë me amerikanët, ndoshta me evropianët po dallojnë ma shumë në këtë aspekt.

Evropianët më shumë e adhurojnë gjoksin e një femre, kurse shqiptarët janë të fokusuar në prapanicë. Shqiptarët i duan bukuritë ekzotike, ata ngazëllehen nga bukuria, ngazëllehen nga seksi. Ata ngazëllehen nga trupat e mirë. /qendra/
Shtuar më 09/08/2011, ora 13:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori