Antonio Banderas luan "Maçokun me çizme"
Pëlqej
Shpatat do të kryqëzohen dhe zemrat do të thyhen në aventurën e re që sheh si protagonist personazhin më të dashur të “Shrek”, Maçokun me Çizme.

Filmi i realizuar në 3D do të tregojë vitet e para të Maçokut, kur krijoi grupin e tij me Humpty Dumpty dhe Kitty, macen e rrugës, për të vjedhur patën e vezëve të arta.

Por perveç realizimit të cilësisë së lartë në 3D, filmi ka nje kast aktoresh VIP që do t’u japin zë personazheve.

Kështu, Antonio Banderas do të bëjë zërin e maçokut, Salma Hayek të maces dhe Billy Bob Tornthon të personazhit të tretë.

Protagonistët në fjalë prezantuan këto ditë në Los Angeles premierën e filmit që mban titullin e personazhit kryesor, ndërkohë që në kinematë botërore ai do të shfaqet duke filluar prej nesër. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2011, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori