Antonio Banderas luan "Maēokun me ēizme"
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Shpatat do tė kryqėzohen dhe zemrat do tė thyhen nė aventurėn e re qė sheh si protagonist personazhin mė tė dashur tė “Shrek”, Maēokun me Ēizme.

Filmi i realizuar nė 3D do tė tregojė vitet e para tė Maēokut, kur krijoi grupin e tij me Humpty Dumpty dhe Kitty, macen e rrugės, pėr tė vjedhur patėn e vezėve tė arta.

Por perveē realizimit tė cilėsisė sė lartė nė 3D, filmi ka nje kast aktoresh VIP qė do t’u japin zė personazheve.

Kėshtu, Antonio Banderas do tė bėjė zėrin e maēokut, Salma Hayek tė maces dhe Billy Bob Tornthon tė personazhit tė tretė.

Protagonistėt nė fjalė prezantuan kėto ditė nė Los Angeles premierėn e filmit qė mban titullin e personazhit kryesor, ndėrkohė qė nė kinematė botėrore ai do tė shfaqet duke filluar prej nesėr. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2011, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.