Aniston refuzon martesen
Albeu.com
Jennifer Aniston i ka thënë 'JO' propozimit për martesë që ia ka bërë i dashuri i saj John Mayer.
Aktorja e dikurshme e serialit “Friends”, i është rikthyer sërish lidhjes me Mayer pas një ndarje të shkurtër, megjithatë ajo ende nuk është e gatshme që t’i këmbejë unazat me të, dhe mësohet se e ka refuzuar martesën pasi që nuk dëshiron ta dëmtojë romancën që ka me Mayer.

“Jennifer i ka thënë ‘JO’ propozimit për martesë. Ajo i ka thënë Johnit se gjithçka është aq e përsosur ndërmjet tyre dhe nuk dëshiron që ta prishë këtë duke menduar për një lidhje afatgjate”, ka thënë një shoqe e Aniston për revistën “Look”.
Shtuar më 26/11/2008, ora 18:06
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori