Aniston ndahet nga i dashuri i ri?
Albeu.com
Një gazetë angleze ka shkruar se dashuria e shkurtër e Jennifer Aniston me Brian Bouman ka përfunduar.
“Jen dëshironte një lidhje të shkurtë dhe ia arriti kësaj me Bri. Ai është një aventurier me femrat, mirëpo nuk ka qenë i tillë me Jen. Kur ata pushonin nga xhirimi, ai vraponte t’ia sillte kafenë, ndërsa më vonë i bënte masazh në këmbë...”, ka thënë një shoqe e Aniston.

Jennifer e ka përfunduar lidhjen para se të nisej për Miami për xhirimin e filmit të ri “Marley & Me” me Owen Wilson.
Shtuar më 12/03/2008, ora 15:45
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori