Aniston: Jam cmendur pas ushqimit meksikan
Jennifer Aniston
Aktorja Jennifer Aniston, e cila është e njohur me dietat strikte pranon, se është e “çmendur” pas ushqimit meksikan. “Jam adhuruese e ushqimit meksikan. Por kam një vërejte ndaj restoranteve meksikane ne Britani.
Ata duhet të punojnë shumë më shumë në restorantet e tyre”, ka thënë Jennifer. Jennifer Aniston ka pranuar se nuk di të përgatis ushqim meksikan, përveç patateve të skuqura dhe tortillas.
Shtuar më 28/07/2010, ora 12:42
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori