Angelina nuk ka lindur?
Albeu.com
A janë bërë me binjakë apo jo çifti Brangelina? Gjatë ditës së premte ka pasur raporte të ndryshme ku gjithsecila media ka thënë se Angelina Jolie i ka lindur dy binjakët e saj.
“Entertainment Tonight”, kishte raportuar se ajo ka lindur të premten në Francë. Tregimi ishte postuar në të gjitha televizionet dhe ueb-faqet se aktorja tashmë kishte lindur. Të gjitha media kishin thënë “një burim i afërt me Jolie”.

Revista “People” e kishte ndryshuar këtë duke thënë se “një thashetheme tjetër për aktoren”, duke shtuar se Jolie “nuk ka lindur”.

Përfaqësuesit e Jolie dhe Brad Pitt nuk janë përgjigjur në telefon apo e-mail për agjencinë e lajmeve “The Associated Press”.
Shtuar më 31/05/2008, ora 18:33
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori