Angelina Jolie dhe Brad Pitt, figura prej dylli
Angelina Jolie dhe Brad Pitt, fitoi figurën prej dylli në Australi. Për fillim janë vendosur në tarracën e ndërtesës më të lartë në Sydney, e njohur si Tower Eye, ndërsa më vonë do të dërgohen në muzeun Madame Tussauds.

Figurat prej dylli të çiftit janë treguar për gazetarët ditë më parë në Tower, në ndërtesën më të lartë të Sydney, vetëm për fotografim.

Përndryshe, figurat që kapin vlerën prej 440 mijë dollarësh, secila nga 220 mijë, do të zhvendosen më pas në muzeun Madame Tussauds.
"Ata janë çifti më joshës i Hollywoodit. Ata do të përshtaten shumë mirë edhe me njerëzit e listës sonë A," tha zëdhënësja Kristy Enright.

Muzeu Madame Tussauds në qytetin australian Sydney do të hapet në maj të këtij viti dhe nuk dihet nëse çifti do të jetë prezent në këtë eveniment.
Brangelinët po ashtu kanë figurat e tyre prej dyllit edhe në muzeun e Madame Tussauds të Londrës.
Shtuar më 03/04/2012, ora 15:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori