Alma dhe Çimi i BB4 së shpejti prindër
Pëlqej
Po, Alma Alikaj është shtatzënë. Po, Shkëlqimi është babai i fëm ijës së parë. Po, të gjitha thashethemet rreth raportit të tyre të dashurisë ishin të vërteta. Sot, dy banorët e Big Brother 4, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. Si lindi historia e dashurisë? Shkëndijat e para të romancës mes tyre lindën qysh kur ata ishin së bashku konkurrentë në “Big Brother Albania”, ndonëse askush prej të dyve nuk e pranoi këtë.


Veçanërisht duke pasur parasysh se Alma Alikaj ishte e fejuar me italianin Antonio dhe pritej të kryente ceremoninë e martesës në Shkodër, ndërsa vlonjati Shkëlqim ishte single. Mirëpo, u pa qartë se propozimi që i mjeri Antonio i bëri të fejuarës së tij u prit fare thatë nga Alma, në mos Alma e pranoi propozimin për martesë sa për sy e për faqe të publikut dhe formatit televiziv që nuk të lejon të gabosh.


Sipas miqve të Almës, ajo është disa muajsh shtatzënë. Çifti, vazhdon të jetojë i ndarë, secili në qytetet e lindjes, edhe pse së shpejti do bëhen prindër. Por me siguri ardhja në jetë e fëmijës së tyre, ka për të finalizuar edhe hapin e fundit të lidhjes që është martesa. Redaksia e Bluetooth bashkohet me këtë lajm të mirë dhe i urojmë sa më shumë lumturi çiftit! e Arbrit, që ka mbaruar studimet për Mjekësi dhe e Marsidës, e cila ka studiuar për Psikologji, nuk ka kaluar në fshehtësi, edhe pse ata vetë kanë zgjedhur që të mos e “përflasin” shumë në shtyp marrëdhënien e tyre dashurore. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2012, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori