Alma dhe Ēimi i BB4 sė shpejti prindėr
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Po, Alma Alikaj ėshtė shtatzėnė. Po, Shkėlqimi ėshtė babai i fėm ijės sė parė. Po, tė gjitha thashethemet rreth raportit tė tyre tė dashurisė ishin tė vėrteta. Sot, dy banorėt e Big Brother 4, janė nė pritje tė fėmijės sė tyre tė parė. Si lindi historia e dashurisė? Shkėndijat e para tė romancės mes tyre lindėn qysh kur ata ishin sė bashku konkurrentė nė “Big Brother Albania”, ndonėse askush prej tė dyve nuk e pranoi kėtė.


Veēanėrisht duke pasur parasysh se Alma Alikaj ishte e fejuar me italianin Antonio dhe pritej tė kryente ceremoninė e martesės nė Shkodėr, ndėrsa vlonjati Shkėlqim ishte single. Mirėpo, u pa qartė se propozimi qė i mjeri Antonio i bėri tė fejuarės sė tij u prit fare thatė nga Alma, nė mos Alma e pranoi propozimin pėr martesė sa pėr sy e pėr faqe tė publikut dhe formatit televiziv qė nuk tė lejon tė gabosh.


Sipas miqve tė Almės, ajo ėshtė disa muajsh shtatzėnė. Ēifti, vazhdon tė jetojė i ndarė, secili nė qytetet e lindjes, edhe pse sė shpejti do bėhen prindėr. Por me siguri ardhja nė jetė e fėmijės sė tyre, ka pėr tė finalizuar edhe hapin e fundit tė lidhjes qė ėshtė martesa. Redaksia e Bluetooth bashkohet me kėtė lajm tė mirė dhe i urojmė sa mė shumė lumturi ēiftit! e Arbrit, qė ka mbaruar studimet pėr Mjekėsi dhe e Marsidės, e cila ka studiuar pėr Psikologji, nuk ka kaluar nė fshehtėsi, edhe pse ata vetė kanė zgjedhur qė tė mos e “pėrflasin” shumė nė shtyp marrėdhėnien e tyre dashurore. /albeu.com/
Shtuar më 24/03/2012, ora 15:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi

Serish tensione ne Kuvendin e Kosoves, nderkohe qe deri tani jane arrestuar 3 deputete te Opozites: Fisnik Ismaili, Haxhi Shala dhe Ismail Kurteshi