Allen lançon filmin e tij të ri "You Will Meet a Tall Dark Stranger"
Woody Allen
Regjizori veteran i filmit Woody Allen lançoi filmin e tij të ri të martën në Spanjë, "You Will Meet a Tall Dark Stranger". Allen së bashku me yje Gemma Jones dhe Lucy Punch, pozuan për mediat në qytetin e Oviedo-s , një vend ky që e ka bërë të famshëm regjizorin me filmin "Vicky Cristina Barcelona".
Duke lançuar filmin e tij të ri 74-vjeçari tha për reporterët se si filmi i tij ka një përzierje mes komedisë dhe seriozitetit. “Mendoj se filmi, me një punë të madhe dhe me një fat të mirë u realizua në mënyrë të suksesshme nëpërmjet përzierjes së komedisë dhe seriozitetit. Nëse do të shihni filmin do të vëreni një histori serioze, por do të gjeni gjithashtu shumë situata ku ju do të qeshni,” tha Allen.
Shtuar më 25/08/2010, ora 09:51
Tage: woody allen

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori