Alarm tsunami për aktorët e Twilight
Kristen Stewart dhe Taylor Lautner, dy nga protagonistët e sagës Twilight, janë evakuuar nga plazhi i Vankuverit (Kanada) ku po xhirojnë filmin e fundit të sagës me vampirë.
I gjithë Oqeani Paqësor është në alarm pasi tërmeti 8.9 ballë në Japoni ka krijuar rrezik për tsunami në shumë vende.

Sipas revistës ‘People’, aktorët nuk janë në rrezik, por janë larguar nga sheshxhirimi për arsye sigurie./albeu.com/
Shtuar më 12/03/2011, ora 16:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori