Aferdita e Shpati, miq te ngushte me Adelina Tahirin
Albeu.com
Për Afërditën dhe Shpatin, s’kemi ç’themi shumë të reja, pasi i kemi ndjekur në mënyrë intensive kohëve të fundit, në një karrierë gjithmonë e në rritje, ndërsa për Adelina Tahirin, kjo mund të quhet një periudhë e artë.Këngëtarja në një kohë të shkurtër ka lancuar disa klipe si dhe këngë të reja me pamje sa të bukura aq edhe seksi, raporton Bluetooth. Siç e shihni në këtë foto, Afërdita është mikeshë e ngushtë me Adelinën dhe kjo bën që me to të dalë për kafe apo dreka e darka edhe Shpati, ndërsa të dy shoqet nuk ndahen. Të shumtë janë ata që flasin edhe për një ngjashmëri mes të dyjave, më ndryshimin e vetëm që Adelina sytë i ka pikën e saj më të fortë. Kjo foto është realizuar në një prej kafeneve diku në qendër të Prishtinës.
Shtuar më 25/05/2010, ora 22:50
Tage: arkiv

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori