Admirimi i Deep per Jolie
Johnny Depp
Johnny Depp ka shprehur admirimin e tij për Angelina Jolie. "Jolie është një njeri që i bën ballë çdo lloj situate, gjithmonë ia del mbanë. Është një femër me këmbë në tokë, shumë inteligjente dhe me humor. Pa përmendur faktin që është një nënë e mrekullueshme", tha aktori për kolegen e tij me të cilën ka interpretuar në filmin "The Tourist".

Depp është shprehur se ai do ta kishte të vështirë të përballonte kaq shumë përgjegjësi dhe qe nuk mund ta imagjinoje veten duke i bere balle pergjegjesive te tilla. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2011, ora 16:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori